Article MarketingZ Życia Artelis

Pakiety Artelis

Od kilku tygodni lansujemy pakiety Article Marketingu – marketingu poprzez artykuły. Mają one unikalne cechy (oprócz tego, że są nasze), pozwalają nie tylko zamówić artykuły na swoje strony ale też pozwalają niektóre z zamówionych artykułów opublikować na Artelis.pl jako Artykuły Specjalne. Czyli łączymy publikację z tworzeniem tekstów – taki artykułowe “2 w 1”.

Po co to wszystko? Aby żyć, mówiąc krótko. Chodzi o to, że promocja swoich działań poprzez artykuły pozwala utrzymać lub zbudować duży ruch na stronie internetowej, firmowej, ofertowej, co z kolei pozwala napełnić portfele, co z kolei pozwala opłacić rachunki, a to, pozwala pomyśleć o czymś innym, artystycznym, lekkim, przyjemnym i zacząć to robić – czyli żyć w pełni. Nie oszukujmy się, z burczącym brzuchem ciężko się myśli o pięknych rzeczach, ideałach. Trzeba, zgodnie z piramidą potrzeb Maslowa zaspokoić podstawowe potrzeby i dopiero później, sięgnąć po swe artystyczne moce (dlatego też ARTelis).

Nie chcemy tu w żaden sposób zasugerować, że nasze usługi sprawią, że Twoje życie stanie się lekkie, łatwe i przyjemne 😉 nie, ale na pewno pomożemy Ci w tym, aby do Ciebie trafiło więcej ludzi, więcej klientów, aby wiadomości o Tobie, Twojej firmie i usługach rozchodziły się w Internecie i sprowadzały Ci już zainteresowanych Twoją ofertą, działalnością ludzi.

Wracając do Pakietów. Mamy ich takie rodzaje:

– optymalne – połączenie publikacji i tworzenia tekstów

– tekstowe – tworzymy teksty dla Ciebie

– publikacyjne – publikujemy Twoje treści reklamowe na Artelis.pl

– wizerunkowe – czyli tworzymy dla Ciebie wizerunek w Artelis

– pakiety usług – np. korekta, redakcja, doradztwo, konsultacje, coachingi

Do wszystkich tych pakietów możesz się dostać tędy: Oferta Artelis. A my te oferty wciąż tworzymy i dostosowujemy do potrzeb naszego Klienta.

Na naszym Facebooku również “dzieje się”. Jeśli jesteś fanem lub użytkownikiem tego serwisu to zobacz też i tutaj

Z pozdrowieniem

Krzysztof Kina

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close