Nowości

Sytuacja opanowana

Trochę dobrych i mniej dobrych wieści.

Do tych dobrych należy to, że powiadomienia już działają! A do tych mniej dobrych, że powiadomienia nie działały. Efekt był taki, że Użytkownicy nie otrzymywali informacji o tym, że artykuł był opublikowany i co gorsza, nie otrzymywali wyjaśnienia DLACZEGO ich artykuł był odrzucony.

Teraz naprawiliśmy ten błąd i system odzyskał poprzednią funkcjonalność co niezwykle cieszy. Dobrze jest odzyskać sprawność, wtedy się w pełni docenia co się ma 🙂 Wierzymy też, że w nowej wersji nie będzie dochodzić do takich sytuacji.

O jakiej nowej wersji mowa? Artelis to system tworzony przez pasjonatów, zapaleńców. Nie stoi za nami wielka firma, zaplecze techniczne i biurowe (choć to wszystko jest w planie na niedaleką przyszłość). Mamy głowy pełne pomysłów, wielkie wizje i serce do pracy jednak z naszymi możliwościami technicznymi prace nad poprawioną wersją obecnej funkcjonalności systemu nieco się przeciągają. A jest w planie nowa, sprawnie działająca i nowoczesna witryna, która zapewni radość współtworzenia tej społeczności każdemu kto się w nią zaangażuje.

W “sekrecie” powiem, że termin udostępnienia do testów wersji beta nowego systemu jest liczony już w dniach i być może nawet i w tym tygodniu ją odsłonimy. Będzie radość! 🙂

Wraz z tą odsłoną systemu ugruntujemy i usystematyzujemy nasze prace. Skorygujemy kierunek rozwoju i z nową, odświeżoną wersją ruszymy na podbój Internetu. Co nie ukrywamy jest naszą wielką wizją. Mając tak wspaniałych Użytkowników jakim są Autorzy Artelis można śmiało snuć takie plany.

Będzie tylko lepiej. To w końcu nasz Artelis!

Z uszanowaniem i wielkim pozdrowieniem

Załoga Artelis.pl

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close