Technicznie

Majowe prace

Czas leci – już maj się kończy… uf, ale w Artelis wciąż trwają pracę nad nowymi funkcjami. W tym miesiącu wprowadziliśmy kolejny pakiet poprawek dzięki którym teraz:

  1. masz dostęp do zdjęć które dodawałeś w czasie publikacji artykułów. Dzięki czemu zawsze możesz wybrać poprzednio wczytaną grafikę. Dodatkowo, w panelu użytkownika pojawiła się opcja “Moja Galeria” gdzie obejrzysz wszystkie swoje dodane grafiki, usuniesz niepotrzebne, zobaczysz artykuły do których są przypisane.
  2. artykuły znów można komentować i są one przez nas moderowane. Komentarze są tylko dla zalogowanych użytkowników.
  3. poprawiliśmy formularz dodawania artykułów. Teraz jest bardziej przejrzysty i funkcjonalny.
  4. usprawniliśmy też wiele innych drobnych rzeczy, jak np. banery w kategoriach, poprawki SEO i inne.

Artelis wciąż się rozwija – budujemy nasze miasto twórczej wymiany energii. Chcemy, aby publikacja na Artelis i korzystanie z naszych zasobów dawały realne korzyści nie tylko dla branży internetowych twórców ale i również dla każdego użytkownika, czytelnika i członka naszej społeczności.

A jakie Tobie są potrzebne funkcje, czego brakuje Ci w Artelis? Może czekasz na jakieś rozwiązanie? Napisz w komentarzu do tego wpisu, na pewno będziemy brać pod uwagę wszystkie pomysły. Razem budujemy to miasto. Dziękujemy! 🙂

Jesteśmy na rynku od 2006 roku i wiele się zmieniło w tym czasie, wiele jest jeszcze do zrobienia ale, działamy! A w tych szalonych czasach chcemy promować inne, bardziej refleksyjne podejście do wszelkiej swojej działalności – po prostu, świadoma wymiana twórczej energii. Skoro wszystko jest energią, to wymieniajmy ją chętnie i budująco!

Bądź z nami, działaj z nami. Inspiruj swoją unikalnością.

Do następnego!

Zespół Artelis.pl

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close