Article Marketing

Budowanie autorytetu

1347762_26794062Rzadko kto rodzi się z silnym, wewnętrznym autorytetem. Z taką siłą, która po prostu jest w nim, promieniuje z każdego jego słowa, z każdego zachowania, z każdej czynności. To są wielkie osobowości i one autorytet mają we krwi ale… większość z nas może, wręcz powinna dojść do takiego właśnie jak wyżej opisałem stanu. Ten autorytet powinien stać się naszą naturą. Naszym codziennym stanem umysłu, którego nie jesteśmy w stanie zdjąć, odłożyć. Po prostu mamy autorytet osobistości, wewnętrznej siły, wiedzy, która nas przepełnia i której używamy na zewnątrz.

Do takiego stanu można dość na wiele sposobów i na pewno nie jest to praca, którą można wykonać w miesiąc czy rok… autorytet buduje się latami i dba się o niego jak o piękny ogród. Taki ogród składa się z wielu elementów, które razem tworzą harmonijną całość. Autorytet budujemy więc na wiele sposobów. Jedną z niezwykle efektywnych, ważnych, skutecznych i niedrogich dróg, aby dojść i utrzymać swój autorytet jest pisanie artykułów. Wielu artykułów opisujących dany temat.

Autorytet o którym mówię to coś co jest w nas. Oczywiście, możemy się otoczyć zewnętrznymi oznakami autorytetu: drogie samochody, dom, biżuteria, wystawne życie ale tak naprawdę każda z tych rzeczy, jeśli nie jest powiązana z wypływającym z wnętrza danego człowieka autorytetem osobistym, jest tylko przykrywką dla pustego życia. Co więcej, istnieją teorie które mówią, że każdy z nas jest w stanie przejawić naprawdę potężny autorytet, siłę wewnętrzną tylko, że ze względu na programowanie, które przechodzimy jako małe dzieci i członkowie społeczeństwa, nie jest ten autorytet, ta wiedza rozwijana – nie mamy świadomości, aby to robić. Co zatem zrobić, aby ją w sobie odkryć i pokazać światu?

Jednym z bardzo skutecznych sposobów jest pisanie artykułów. Pomijając już aspekty praktyczne, finansowe, bo każdy taki artykuł będzie Cię reklamował, będzie pozycjonował Twoją firmę, to będzie on też sprawiał, że Ty się rozwijasz, Ty się stajesz lepszym człowiekiem, Ty się uczysz nowych rzeczy pisząc, Ty każdego dnia, z każdym udanym tekstem inaczej zaczynasz patrzeć na siebie. Artykułami, pisanymi w przemyślany sposób, rzetelnie, z wewnętrznym przekonaniem realizujesz siebie, poznajesz siebie. Sprawiasz, że zaczynasz być innym, lepszym, bardziej świadomym, bardziej mądrym człowiekiem. Każde pisanie podnosi Twoje umiejętności.

Nie każdy niestety patrzy w taki rozwojowy sposób na pisanie artykułów (i wszystko inne co się robi w swoim życiu) a szkoda. Jeśli człowiek naprawdę szczerze podchodzi do pisania, jego teksty są naprawdę głębokie, pomocne, inspirujące dla innych. Oczywiście, jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim dogodził – głosi powiedzenie i jest to prawda ale rzetelne i systematyczne pisanie sprawi, że zgromadzisz wokół siebie społeczność ludzi, którzy chcą Cię czytać, chcą wiedzieć co masz do powiedzenia i będą się z Tobą liczyć. Tak się zaczyna droga eksperta. Tak się idzie drogą osobistego mistrzostwa, tego, że jest się w czymś dobrym, coś się robi najlepiej jak się potrafi, coś się wykonuje z sercem, z przekonaniem. To procentuje i nie myślę tutaj tylko o korzyściach finansowych. To wzbogaca przede wszystkim piszącego. Mentalnie, duchowo i emocjonalnie. Sprawia, że za każdym napisanym artykułem rośnie samoocena, poczucie własnej wartości. Poczucie wewnętrznego autorytetu w swoich własnych oczach – a to niezwykle ważne. Prawda wygląda tak, że tylko ludzie, którzy wierzą w siebie, darzą siebie samych szacunkiem, uznaniem, życzliwością osiągają sukcesy, są szczęśliwymi ludźmi. Osiągnęli spełnienie w jakiejś dziedzinie i to spełnienie rozciągnęło się później na resztę dziedzin życia.

Więc, buduj autorytet! Dbaj o niego jak o ogród. Patrz jak rośnie, jak się zmienia, doglądaj go i pielęgnuj. Obrodzi Ci bardzo dobrze. Da Ci i sukces finansowy i taki też społeczny i osobisty. Pisaniem stworzysz siebie, stworzysz swoje życie. Oczywiście, możesz to robić na wiele sposobów, ale z doświadczenia wiem, że pisanie, to jak na razie najlepszy sposób, aby trwale i stosunkowo szybko zaistnieć na świecie. Dać znać o sobie.

Sukcesów i radości z nich!

Krzysztof Kina

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close