Article Marketing

Artykuły na zamówienie – dobre rozwiązanie na “zaganiane” czasy

Internet tekstem stoi i każdy wie, że content is king – to treść rządzi ale tę treść trzeba tworzyć, a to nie zawsze się chce, a na dodatek, ta treść powinna być dobra i jeszcze regularnie dostarczana. Trzeba zatem siąść i pisać artykuły, tworzyć raporty, pisać eseje, opracowania, komentarze, wpisy na bloga – bo to wszystko jest kochane przez naszą miłościwie nam panującą wyszukiwarkę Google ale… nie każdy to lubi! Nie każdy potrafi i nie każdy ma czas, aby siedzieć i pisać artykuły. A treści trzeba… dużo. Dlatego, rozwiązaniem jest z poszukanie kogoś kto będzie pisał artykuły na zamówienie. 1260785_84481055

Teoretycznie nie jest to trudne. Można kupić teksty już gotowe albo zamówić „u studenta” napisanie tekstów ale, właśnie, tu nie chodzi o „jakąś treść”. Tu chodzi o artykuły, o coś, co sprawi, że znajdzie nas wyszukiwarka, wysoko nas oceni, przedstawi nasze artykuły wysoko w wynikach wyszukiwania i to dopiero da nam jakiś wynik. Drugim, niezwykle, wręcz coraz ważniejszym aspektem jest to, że jak już czytelnik trafi na nasz artykuł, to on musi go oczarować. Musi sprawić, że czytelnik będzie chciał go co najmniej doczytać do końca, ba! Będzie miał ochotę na więcej naszych artykułów! Będzie chciał zapoznać się z nami, będzie zainteresowany naszą ofertą. To dlatego artykuły które piszemy, które używamy w marketingu poprzez artykuły MUSZĄ być bardzo dobre. Jeśli zafundujesz użytkownikowi pośledniej jakości tekst… nie licz na sukces. Więc co robić? Gdzie zamawiać, aby te artykuły były odpowiedniej jakości?

Tutaj właśnie trzeba sięgnąć po usługi fachowców, tych, którzy się na tym znają. Którzy wiedzą jak napisać artykuł, którzy z Tobą skonsultują treść, postarają się poznać Ciebie, Twoją branżę, specyfikę Twojej działalności. I stworzą dla Ciebie serie naprawę dobrych artykułów. Artykuły na zamówienie powinieneś pozyskiwać z miejsc, które są skłonne dać Ci gwarancje, które będą Cię dodatkowo wspierać doradzając najlepsze rozwiązania i pomagając Ci promować swoją firmę.

Teksty na zamówienie to obecnie bardzo pożądany towar i cieszy nas to niezmiernie, bo jako agencja copywritersko-cosnultingowa jesteśmy w stanie dostarczać Ci praktycznie każdy tekst, na każdą stronę, na każdą potrzebę, a dodatkowo nasza strona Artelis.pl, istniejąca od 2006 roku, z bardzo mocną pozycją na rynku, dużym ruchem, popularnością, to swego rodzaju bardzo silne zaplecze pozycjonujące i reklamujące Twoimi artykułami Twoją działalność, firmę i osobę. Napisz do nas, opisz swoje potrzeby. Uszyjemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close