Article Marketing

Artykuły na blogu

polityka jakosciIntrygujący tytuł nieprawdaż? Jak to? Artykuły na blogu? To jakaś egzotyka! Kto to widział? 😉 Żarty, żartami ale planujemy wprowadzić na blog Artelis serię artykułów traktujących o pisaniu artykułów, o martekingu poprzez artykuły czyli o Article Marketingu, którego platformę niedługo będziemy uruchamiać. Oczywiście wszystko to będzie pisane w naszym, lekkim i prorozwojowym stylu. Inaczej już chyba nie potrafimy 😉

Czym jest ten Article Marketing? To rodzaj marketingu inbound – czyli takiego, w którym to klient szuka, znajduje reklamodawcę. Różnica jest zasadnicza od klasycznego outbound marketingu, w którym robi się reklamę masową, do wszystkich – jak najwięcej osób ma się dowiedzieć i to nie ważne jest w jaki sposób. To stary rodzaj marketingu, który powoli ale będzie odchodził do lamusa. Teraz ludzie chcą coraz bardziej decydować o tym co trafia do ich oczu, co porusza ich zmysły, co zajmuje ich czas. To ludzie teraz wybierają co chcą oglądać, jakiej wiedzy szukają, jakich informacji. Tutaj pojawia się słowo klucz – wiedza, którą tak właściwie, od “zarania dziejów istnienia Artelis” mamy na sztandarach – teraz, zaczynamy to robić w taki sposób aby jak najwięcej osób się o tym dowiedziało i skorzystało z tej formy naturalnej promocji swej firmy.

Narobiłem smaku? To cieszy mnie to bardzo – taki był cel. Od dziś będą się pojawiały artykuły z wiedzą o tym temacie. Zapraszamy do częstych odwiedzin.

 

Z pozdrowieniem

Krzysztof Kina

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close