NowościZ Życia Artelis

Darmowy kurs Article Marketingu

Czy wiesz co znaczy termin „Article Marketing”? Myślałeś o pisaniu własnych artykułów? A może wręcz przeciwnie, zastanawiałeś się po co w ogóle inni to robią? Prowadzisz bloga, ale nie wiesz, jak ściągnąć na niego większą ilość czytelników? Nikt nie odwiedza Twojej strony?

Artelis odpowie na Twoje wątpliwości. Nowa seria e-booków – jest już dostępna część pierwsza – poświęcona właśnie metodzie internetowej promocji, jaką jest Article Marketing. W trakcie kursu wyjaśnione zostaną zasady działania i funkcje kryjące się pod terminem AM czyli marketingu poprzez artykuły.

Celem kursu jest zaprezentowanie siły, która drzemie w Article Marketingu. W każdej kolejnej części będziesz poznawał sposoby praktycznego zastosowania proponowanych przez nas rozwiązań w biznesie. Zdobyta wiedza pozwoli Ci skutecznie wykorzystać wszelkie dostępne narzędzia, aby osiągnąć zamierzony cel.

Po zapoznaniu się z tym kursem będziesz wiedział:

 

· co to jest Article Marketing,
· dlaczego jest to skuteczna metoda promocji,
· na jakie aspekty należy zwrócić uwagę stosując go,
· jakie długofalowe korzyści płyną z Article Marketingu.

Klikając w poniższy link możesz zapisać się na listę, która dostarczy Ci każdą z części kursu lub możesz pobrać plik PDF z pierwszą częścią darmowego kursu Article Marketingu przygotowanym przez zespół Artelis.

http://artelis.pl/publikacje.htm

Zapraszamy!

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close