Nowości

Oferta Artelis

Jesteśmy świadkami historycznych wydarzeń – rodzi się oferta Artelis! 😉 W sytuacji, która mogła by się wydawać nieprawdopodobna, w warunkach średnio sprzyjających dopinamy właśnie ofertę Artelis.pl i Artelis.pro.

Naszym sztandarowym produktem dla Artelis.pl będzie publikacja Artykułów Specjalnych, czyli takich, dobrze napisanych i jednocześnie zawierających elementy reklamy. Robimy to, co miało być zrobione już 2 lata wcześniej, czyli umożliwiamy publikację materiałów reklamowych wymagając jednak w zamian dobrej jakości od artykułu i wniesienia opłaty.

Miało to być w abonamencie – za miesiąc, rok i na stałe ale w tej chwili uruchamiamy to w jednej opcji – na stałe. Rozbudowa będzie dokonywana wraz z potrzebą i możliwościami technicznymi.

Natomiast na Artelis.pro będzie można zamówić artykuły i inne materiały pisane – robimy w słowie, więc każdy tekst, na który będzie potrzeba będziemy w stanie dla Ciebie stworzyć. Już teraz możesz zajrzeć na Artelis.pro, które w prawdzie jest jeszcze w fazie beta ale już funkcjonuje i można zamawiać artykuły.

Do tego dokładamy ofertę łączoną i tu jest magia i siła Artelis – Miasta Artelis. Możesz zamówić artykuł na Artelis.pro o publikować go na Artelis.pl. To proste, skuteczne. Chcemy stworzyć taką ofertę aby praca poprzez artykuły – marketing artykułówy był prosty, skuteczny i łatwy. Do tego zmierzamy.

Niedługo wprowadzimy licencję copyright – artykuły z Artelis.pl nie będzie można pobierać (oczywiście te, które tak oznaczy autor) więc będą siłą dostępną tylko na Artelis.pl – nie będą się rozchodziły. Tak, przedruk był bardzo mocny dawniej, teraz trzeba z niego korzystać ostrożniej, w wyważony sposób, aby ilość przedruków – była nie większa niż ilość treści unikalnych. To wszystko zapewnimy właśnie dzięki Artelis.pl i Artelis.pro. 

Już teraz możesz wejść do naszego sklepu na fanpageu Artelisowym – teraz są tam tylko pojedyncze usługi, ale pakiety będą wprowadzone lada dzień. Zapraszam do skorzystania.

W następnych wpisach opiszę dokładniej nasze produkty i pakiety. Jeśli pojawiają się jakieś pytania – proszę zadawać w komentarzach.

Pozdrawiam

Krzysztof Kina

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close