Bez kategorii

Artelisowy Kalendarz Adwentowy

Święta już niedługo. Też masz wrażenie, że ten czas gna jak szalony? Przecież dopiero, co wakacje się skończyły… a tu już Święta… Nowy Rok… życie dzieje się szybko i intensywnie.

 

Korzystając z naszej bogatej tradycji przygotowaliśmy z Tej Bożo-Narodzeniowej okazji naszą własną wersję Kalendarza Adwentowego. Pamiętasz to? Od 1, aż do 24 grudnia odkrywało się codziennie jeden papierek gdzie była schowana czekoladka, a 24.12, w Wigilię była ta największa, zacna, adekwatna do Tego Dnia słodycz.

Nie inaczej jest w naszym kalendarzu. Codziennie, od 1.12 będzie do wykorzystania jakaś “czekoladka”, czyli możliwość skorzystania z którejś z naszych usług, a 24… tak, będzie Ta największa.

 

W takim razie może pomyślisz sobie, “poczekam i skorzystam 24 grudnia z najsłodszej” – nie byłoby zabawy, więc aby nieco podgrzać atmosferę ta, największa promocja będzie możliwa do skorzystania tylko dla tych, którzy wcześniej, choć raz skorzystają z którejś, z poprzednich, 23 promocji. Ciekawie?

 

Do tego, aby było jeszcze ciekawiej, każdą czekoladkę można zjeść tylko raz (jak w życiu), oraz nie możesz zakupić dwa razy tej samej promocji dnia. Dodatkowo, jeśli się spóźnisz jednego dnia, to na drugi dzień wprawdzie dana promocja będzie jeszcze dostępna, ale już 10% droższa, a na 3 dzień już w ogóle nie będzie dostępna. Tak, jeśli coś jest nieograniczone staje się nieatrakcyjne, a tego nie chcemy. Każdy z nas chce nabyć coś wyjątkowego i wartościowego.

Zobacz zatem nasz “Kalendarz Adwentowy”

I nie bój się! Nie będziemy codziennie przypominać o obowiązującej danego dnia promocji! Inaczej mówiąc, nie zasypiemy Cię codziennie wiadomościami, ale jeśli chcesz, aby Ci przypominać, jaka jest dziś promocja zapisz się na poniższy formularz. Będzie on wykorzystany tylko do tego wydarzenia. Dodatkowo, wśród osób, które się zapiszą na codzienne powiadomienia i skorzystają z którejś z 24 promocji rozlosujemy 3 nagrody o wartość do 647 netto.

 

Długa ta dzisiejsza wiadomość, ale, z dobrą energią ją pisałem i mam nadzieję, że i z dobrą energią została przez Ciebie przeczytana.

Zobacz nasz “Kalendarz Adwentowy”

Z serdecznym pozdrowieniem

Krzysztof Kina

I Zespół Artelis.pl

 

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close