Nowości

Zmiany w nowej wersji

(Tu już jest w czasie dokonanym ale niektóre zmiany nie są jeszcze widoczne)

Zmieniły się kategorie:

-Aktualności zamieniły się w “kraj i świat”, doszły też działy aktualności w niektórych działach.

-Podkategoria turystyczna stała się główną kategorią, to zapewne ucieszy wielu.

-Kategoria “recenzje i relacje” zniknęła. Artykuły z tych kategorii trafiły do kategorii z odpowiadającą im tematyką.

-Kategoria “recenzje książek” zamieniła się w “publikacje wydawnicze” gdzie będą umieszczane recenzje z rynku wydawniczego. Nie ważne czy to ebook czy audiobook czy klasyczna książka. To jest kategoria dla recenzji wydawniczych.

-doszła kategoria “Internet” – jak mogliśmy żyć bez niej? :)

-zniknęła kategoria “promocje i nowości” w zamian do kategorii doszły “aktualności” w których jest miejsce na ARTYKUŁ o danej nowości czy promocji.

Zaostrzenie polityki jakości. Artelis to serwis z artykułami tematycznymi i branżowymi. Przede wszystkim. To jest nasza główna dziedzina działalności. Umieszczanie treści miernej, niekonkretnej, reklamowej jest działaniem autodywersyjnym. Niszczy i samego autora i nas.

Artelis to system, portal skierowany do małego i średniego biznesu. Do freelancerów, wolnych strzelców, fachowców wszelkiej maści i profesji.

Jesteśmy dla ludzi poważnych, chcących realizować swe zawodowe cele i rozwijać się w Internecie. To dla takich – kreatywnych jest Artelis. “Do Kreatywnych Świat należy”

W naszym katalogu artykułów znajduje się dość dużo artykułów miernych. Przyznawany automatycznie status “Autora Eksperta” sprawił, że każdy kto już opublikował 10 artykułów mógł słać później bez naszej moderacji. Nie zawsze było to korzystne dla Autora i dla społeczności. Teraz, prosimy aby każdy Autor, którego artykuły znalazły się w serwisie sprawdził czy jego artykuły są opublikowane w prawidłowych kategoriach. Czy nie zawierają błędów. Teraz każdy może edytować swe artykuły.

Dodatkowo pojawi się lub może już jest jak to czytasz, funkcja powiadamiania/zgłaszania nieprawidłowości lub miernej treści. To też ma zapewnić czystość i dobrą jakość w katalogu. Zauważyłeś artykuł, który nie pasuje do miejsca w którym jest? Może jego jakość jest niewielka – zgłoś to do administracji. Poprawimy, zajmiemy się tym. Uruchomiona zostanie specjalna funkcjonalność dla Użytkowników, którzy będą chcieli z nami w ten sposób współdziałać. Każde uzasadnione zgłoszenie będzie specjalnie punktowane. Później otrzyma się na przykład dział do opieki. To dalsza przyszłość.

Zmiana statusu i uprawnień. Wciąż są dwa statusy. Autor zwykły i Ekspert. Autor zwykły staje się nim w raz z opublikowaniem swego pierwszego artykułu. Zmiana w stosunku do poprzedniej wersji polega na tym, że Autorzy mogą edytować swe artykuły zaraz po tym jak zostaną one opublikowane. Autor zwykły może edytować swe artykuły ale wciąż są one wysyłane do akceptacji przez administrację.

Opis jest teraz widoczny w pełnej wersji artykułu. Do tej pory opis był tylko opisem. Teraz jest też widoczny na karcie artykułu i w przedruku.

Ekspert może publikować artykuły bez naszej akceptacji. Może je edytować i usuwać. Ekspertem zostaję się jeżeli przesyłane artykuły są bardzo dobrej jakości. Nie ma znaczenia ilość przesłanych artykułów choć dolną granicą będzie 10 – to też będzie ustalane indywidualnie.

Nasz Programista Krzysztof zrobił kawał dobrej roboty. To dzięki Jego pracy system działa sprawnie i szybko. Jest to na razie podstawowa wersja ale ma wszystko co potrzebne. Reszta będzie sukcesywnie wprowadzana. Wszelkie usterki, rady, opinie proszę zgłaszać na adres webmaster@artelis.pl

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close