AktówkaNowości

Udostępniamy wersję beta nowego Artelis.pl!

Zapraszamy do obejrzenia i testowania nowej wersji Artelis.pl.

Jest to zapowiadana od dłuższego czasu nowa wersja Artelis.pl, która pomimo swego podobnego układu została mocno przebudowana i unowocześniona kładąc podwaliny pod kolejne funkcjonalności i liczymy, że duży ruch społeczności.

Oprócz wielu usprawnień dla biznesu i ebiznesu, udoskonalenia MultiProfili pojawiają się między innymi takie funkcje jak typy treści, które mają umożliwić publikację różnego rodzaju artykułów. Już nie będzie tylko praktyczna wiedza ale będzie też miejsce i na wiadomości, dobry felieton, esej czy też recenzję. Nie zabraknie też oczywiście miejsca dla twórczości artystycznej, wszelkiego rodzaju poezję, opowiadania, mniejsze i większe formy literackie, to wszystko będzie możliwe właśnie dzięki typom treści. W końcu Artelis to nie tylko ARTykuły ale i ART  – sztuka. Nie chcemy o tym zapomnieć.

Inne funkcjonalności, które w obecnej bardzo wczesnej wersji beta mogą być tylko wymienione z nazwy to różne licencje artykułów, czy też możliwość wystawiania swoich prac w różnych płatnych opcjach. To wszystko będzie sukcesywnie uruchamiane. A o nowej wersji graficznej bloga to nawet nie wspomnimy 😉

Zapraszamy zatem do testów wersji beta nowego Artelis.pl – pod adresem www.beta.artelis.pl. Wszelkie sugestie, opinie, informacje prosimy o przesyłanie bezpośrednio na adres kontakt @ artelis.pl lub poprzez system pomocy Artelis widoczny w zakładce “kontakt” wersji beta.

Testy potrwają do 21.12.2012 roku, w tym dniu, nastąpi zamiana wersji i zacznie się… nowa epoka Artelis.pl – nie można nie skorzystać z takiej daty 21.12.2012 rok – dzień końca Starego świata i początku Nowego! Lepszej daty chyba nie można było wybrać 😉 Od tego dnia dzień staje się dłuższy… Światła jest coraz wiecej.

 

Pozdrawiamy

Zespół Artelis.pl

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close