Bez kategorii

Ogórkowe Wakacje

ID-10053868

Sezon ogórkowy rozpoczęty, czyli nastąpiło ogólne rozprężenie wakacje. Świat wyhamował nieco swe szalone tempo i można myśleć z większą refleksją nad sobą lub wręcz przeciwnie… można wreszcie nie myśleć 😉
W Artelis tempo nie zwalnia, bo wykorzystujemy wakacje aby przygotować się na intensywny wrzesień – czyli planujemy wiele rzeczy i nowości, które już teraz będziemy wprowadzać. Kiedy pojedziemy na wakacje? Chciałbym powiedzieć, że nie potrzebuję ich bo każdy dzień spędzony przy pracy przy Artelis to święto i radość 😉 ale aż tak dobrze to nie jest i praca, choć miła i ekscytująca, jeśli jest ciągła, to nuży… człowiek nie mrówka, odpoczywać musi. Więc nasze wakacje też na pewno się wykreują.

Co szykujemy zatem? Dokładamy kolejne elementy naszej aglomeracji miejskiej. Czyli powstanie obok działającego już Artelis.pro, wizerunekeksperta.pl a także szykujemy stronę miastoartelis.pl – jako takiego. Wszystko to będzie postawione na opensourcowych rozwiązaniach, aby nie generować kosztów, a dać jak najszybciej działające serwisy. Więc ten temat już niedługo.

Co jeszcze? W naszej załodze pojawiły się nowe siły 🙂 Mówię tutaj o Ewie, która zasiliła nasz zespół i której maile cześć z Was na pewno otrzymała. Cała, uaktualniona lista obecności – czyli nasza załoga będzie opublikowana na dniach na Artelis i na blogu.

Szykujemy też newsletter – nasz miejski kurier, który ma przedstawiać to, co dzieje się w naszym mieście, trwają już prace projektowe, więc lada dzień ogłosimy możliwość zapisywania się na niego.

Co jeszcze? 🙂 Mamy plan aby ożywić naszego bloga – mocno… wiem, wiem… zapowiadałem to już nie raz… ale… jak ktoś się tyle razy rozpędza… to jak już w końcu skoczy…. to rekord świata mur beton! 😉 Tak się w każdym razie pocieszamy i nie tracimy humoru ani rezonu, bo.. po co? System rozwija się wraz z nami.. widać, trzeba nam było więcej czasu aby to pociągnąć właściwie. Teraz jest już czas aby zacząć działać, świadomie i gestem. Więc na blogu pojawią się wpisy wielu autorów – z naszego zespołu, dostarczymy wiadomości z branży, ze świata i z samego Artelis oczywiście. Obserwuj nas, Artelisujemy!

Smacznych ogórków!  🙂

Krzysztof

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close