Technicznie

Historia artykułów

CHWILOWO przepadła nam historia artykułów. Chodzi o głosowania, oceny… i teraz wiele artykułów wymaga ponownego odkrycia, oznaczenia, głosowania. W każdej kategorii jest niezależna ramka “Najpopularniejsze w tej kategorii” odszukujcie swoje ulubione artykuły i je oceniajcie. W najbliższym czasie wstawimy tam też ramkę “najwyżej oceniane w tej kategorii”.

Dopisałem “chwilowo” na początku tego akapitu, bo jest w planie odzyskać te punkty i oceny. Więc temat nie jest tak “dramatyczny”.

Zależy nam na tym aby dobra treść była łatwo osiągalna. Aby na stronie był ład i porządek i aby ktoś kto chce przeczytać dobry artykuł łatwo go znalazł.

Jasne. Idealnym by było publikować tylko te najwyższej jakości ale… nie możemy odrzucać wszystkich gorszych artykułów. Często granica jest cienka i nie wiadomo kiedy to jeszcze się nadaje do publikacji, a kiedy już nie. Wiadomo jak artykuł jest wbrew zasadom, jaskrawie łamiący regulamin ale słabsza treść zawsze się będzie mieszać z tą lepszą. Dlatego chcemy wprowadzić ulepszenia, które pozwolą Użytkownikom dbać o jakość treści w Artelis. Plany są, teraz tylko je zrealizować. Mogę tylko powiedzieć, że będzie ciekawie i według nas sprawiedliwie.

Póki co prosimy o odszukiwanie Waszych ulubionych artykułów, czytanie i ocenianie ich. Nie długo pojawią się wspomniane ramki w kategoriach. Reszta zmian w drodze. Wszystko by Artelis był lepszy i bardziej pomocny dla swych Użytkowników.

z pozdrowieniem

Kris

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close