Reklamowo

Blog Artelis – reaktywacja

Wracamy z Blogiem Artelis. W poprzedniej wersji nie był on zbyt intensywnie prowadzony i tym samym promowany. Teraz, z okazji nowego etapu Artelis. Nowej wersji systemu ponownie ruszamy z blogiem.

Najważniejszymi zmianami są zmiany w załodze Artelis. Głównym Programistą został Krzysztof Ostrowski, a z zespołu odszedł Daniel Częstki. Ania Grabka natenczas wycofała się z aktywnego współtworzenia systemu ale wciąż wspiera nas swymi pomysłami i energią.

Niedługo odsłona nowej wersji Artelis.pl. Będzie ciekawie, nowocześnie i funkcjonalnie a… to dopiero początek.

Po poniższych wpisach widać, że plan z nową wersją systemu funkcjonuje już od dłuższego czasu. Jednak sprawy tak się układały, że wciąż i wciąż “coś” stało na drodze szybkim zmianom i system z tak wielkim potencjałem jaki niewątpliwie ma Artelis stał praktycznie w miejscu przez ponad półtora roku…. w Internecie dokonał się wielki postęp. Wiele stron, które rozpoczynały z podobnego nam poziomu teraz są wielkimi portalami a Artelis… Artelis sobie powoli dryfował i nabierał doświadczeń i pomimo tak niewielkiego rozwoju wciąż zwiększał liczbę Użytkowników, liczbę artykułów i zadowolonych Autorów.

Jasne, system napisany dość dawno, wielokrotnie zmieniany wręcz prosił się o nową wersję i ta teraz już nadchodzi. Właśnie dzięki nowemu Programiście Krzysztofowi Ostrowskiemu. Wierzymy, że teraz Artelis z nawiązką odrobi straty i niczym Feniks z popiołów odrodzi się w polskim i nie tylko Internecie. Potencjał jest. Plany ku temu są. 🙂 Będzie się działo.

Dlatego zapraszam do odwiedzania i głównego serwisu i tego bloga. To miejsca Użytkowników Internetu tworzone dla Użytkowników Internetu. To miejsce dla kreatywnych.

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Kina

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close