Reklamowo

Artykuły reklamowe

Jest potrzeba, jest rozwiązanie. Wiele osób chce po prostu napisać artykuł reklamujący dany towar, usługę, firmę, stronę www. Piszą dobry artykuł, merytoryczny, z dużą dawką uniwersalnej wiedzy ale w treści wstawiają link z nazwą firmy/towaru itd lub na końcu wstawiają tekst typu “i wszystkie te opisane cechy zawierają ciastka bla, bla, bla, które zawierają w swym składzie to i to. Działają tak i tak, występują w takich smakach i w takiej cenie… ” i ok, rozumiemy taką potrzebę i wychodząc temu na przeciw chcemy wprowadzić funkcję artykułu reklamowego.

Artykuł reklamowy to taki sam artykuł jak każdy inny w Artelis. Przekazuje praktyczną widzę, jest dobroczynny ale w odróżnieniu od reszty opisuje konkretny towar/usługę/firmę/stronę www. Taki artykuł będzie przez nas specjalnie oznaczany, a od Autora będziemy żądali za to jednorazowej opłaty. To wszystko. Wilk syty, owca cała… kto jest kto to już kwestia podejścia 😉

Zwykły artykuł to taki, który nie zawiera w treści jawnych odnośników do strony z produktem. Forma: produkty spełniają oczekiwania – jest poprawna. Forma: produkty firmy firmex spełniają oczekiwania – już jest formą niepoprawną i kwalifikującą się pod artykuł reklamowy.
Jedyna forma reklamy to stopka autorska. W niej już można oficjalnie umieścić reklamę.

Przypominam też, że umieszczanie linków firmowych w tekście obniża jego atrakcyjność do dalszego przedruku. Dobry artykuł w którym jest dużo łączy firmowych nie będzie nigdzie publikowany bo nikomu nie zależy na tym by reklamować czyjeś towary/usługi. Neutralny tekst, bez takich łączy na pewno będzie o wiele bardziej skuteczny dla Autora. Przede wszystkim o to nam chodzi. Wszystkim zależy na skuteczności.

Wiemy, że jest dużo artykułów tego typu w naszym katalogu i będziemy to sukcesywnie oczyszczać.

Co myślisz o nowym rozwiązaniu? Jeden z wielu nowych pomysłów, które zbliżają podpięcie programu partnerskiego…

z pozdrowieniem
Krzysztof Kina

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close