Bez kategorii

Z Nowym Rokiem, nowa energia

2014-2Przetrwaliśmy 2013 rok. “Przetrwaliśmy” to raczej dobre słowo. Nie było łatwo. Raz, kłopoty z nierzetelnymi wykonawcami, dwa “zwierzyniec” Google, (poprawki algorytmu wyszukiwarki Google), który oczywiście, szczytny ma cel i popieramy go, jednak wymaga abyśmy zoptymalizowali nasze działania – i to też chwalimy. W każdym razie wyciągnęliśmy cenne wnioski i nauki z tego, co się działo w zeszłym roku. Wierzymy, że ten będzie znacznie lepszy.

Zaczął się Article Marketing na Artelis.pl i Artelis.pro. To duża rzecz i będziemy szli w stronę jak największego wykorzystania siły AM w działalności każdej firmy. Nie jest to jeszcze znane i doceniane choć przecież niby wszyscy wiedzą, że Internet tekstem stoi i “content is king” ale tak naprawdę, to większości brakuje czasu, siły i umiejętności, aby to właściwie wykorzystać i zacząć dostarczać odpowiedniej wiedzy i jakości swoim klientom i czytelnikom. Przyniesie to (korzystanie z AM) na pewno bardzo dobre efekty, na co mamy nawet wzory matematyczne 😉 ale aby przyniosło, trzeba tego używać teraz, niestety ale mało kto o tym wie. Więc Article Marketing będzie wciąż rozwijany i promowany.

Nowe funkcjonalności. Tak, tego tam trzeba jak powietrza i pracujemy teraz intensywnie z nową ekipą informatyczną. Wierzymy, że tym razem zmiany będą szły o wiele szybciej i o wieeeele mniej awaryjnie. Życzymy tego sobie i Tobie z całego serca.

Na blog też mamy plany ;), aby nieco bardziej go uspołecznić, tak jak się to nam udało zrobić z naszym profilem na Facebooku. Plany są, siła jest, środki – obecne, tylko działać. Chcemy, aby 2014 rok był rokiem Artelis. Zobaczymy za rok jak nam się udało zrealizować ten plan.

Z serdecznym pozdrowieniem

Krzysztof Kina i Zespół Artelis.pl

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close