Bez kategorii

Redakcja Artelis

1106489_71808509Nasza redakcja się powiększa. Nowe osoby się zaangażowały, co będzie widoczne w wielu miejscach naszego systemu.

We wrześniu będziemy wprowadzać pierwsze płatne produkty zaczynając tym nowy etap w życiu Artelis. Aż trudno mi się doczekać, bo zmiany o których teraz piszę sygnalizuję już od dłuższego czasu ale… jak to mawiają starożytni rozmaitych cywilizacji, wszystko ma swój odpowiedni czas. W każdym razie, idzie dużo nowych poprawek i usprawnień. W skrócie opiszę trzy, najważniejsze:

– Multiprofile i oferta dla firm – to duża funkcjonalność, bo z nią będzie też uruchomione miejsce dla wszystkich, którzy chcą tworzyć pod wspólną nazwą, prowadzić swoje firmowe czy hobbystyczne profile,

– typ treści – video – wprowadzimy warstwę video materiałów, tak, abyś mógł przedstawić, to co Cię interesuje również poprzez video, lub po prostu przejrzeć materiały video z kategorii, która jest dla Ciebie ważna/ciekawa.

– mailingi i newsletterty – organizujemy newsletter artelisowy – Artelisownik, który będziemy regularnie wysyłać do chętnych osób. W nim będzie to co najciekawsze, najlepsze w Artelis i nie tylko tu.

To wszystko we wrześniu. Trzymaj kciuki! 🙂

aha, mamy propozycję specjalną. Jeśli chcesz zostać beta testerem, bliżej z nami współpracować napisz do nas (przez Helpdesk), w zgłoszeniu napisz dlaczego chcesz z nami współdziałać i daj 3 propozycje usprawnień. Autorów najciekawszych zaprosimy do stałej współpracy.

Pozdrawiam

Krzysztof

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close