Nowości

Nowości i prognozy

W systemie zaroiło się od zmian i ulepszeń. Najważniejsza:

Wprowadziliśmy Program Partnerski! To na razie “suchy” system, bo pieniążki w nim nie płyną. Na ten czas działa tylko zapraszanie innych użytkowników do systemu i tym samym budowanie siatki partnerów.
Na czym będzie można zarobić? W Artelis? Zarobić? 🙂 Jasne! W prawdzie stawiamy na wiedzę, praktyczne rozwiązania i na darmowe usługi ale jeśli ktoś napisze dobry artykuł i znajdzie się ktoś kto będzie chciał go zakupić dla siebie, to Artelis im to umożliwi.
Wprowadzimy w najbliższym czasie funkcjonalność artykułów płatnych – artykuły reklamowe będą wymagały wniesienia drobnej opłaty. Tą opłatą będziemy się dzielić z Użytkownikiem, który sprowadził do nas tak płacącego Autora.
Przewidujemy też wiele innych opcji, które sprawią, że będzie się chciało zapłacić, przekazać trochę tej finansowej energii innej osobie. Za każdym razem gdy taka operacja dojdzie do skutku procent trafi do partnera. Generalnie, będzie się opłacało mieć partnerów, być w Artelis. To miasto wiedzy, możliwości i sztuki – choć ta ostatnia jeszcze w ukryciu 😉

To nasza największa nowość. Inne, drobne zmiany, jak na przykład RSS są już mniej spektakularne, ale na pewno przełożą się na komfort używania systemu.

Planujemy:
-grafika – już się gotuje. Weszliśmy w układ z firmą Warski.com – będzie profesjonalny układ graficzny. Liczymy, że już do końca wakacji.
-centrum komunikacji – wiadomości od/do użytkowników. Kontakt z systemem. Historia, wiadomości między grupami. To bardzo potrzebne udoskonalenie systemu.
-multimedia w artykułach i profilach. Wreszcie będzie można wrzucić po prostu grafikę do artykułu i nie martwić się o to, gdzie ona jest hostowana. Dodatkowo będzie można zilustrować artykuł plikiem video czy audio…. no… aż nie do wiary, że do tej pory jeszcze nie dało się tego robić.
-reklamy we własnych profilach, inne rodzaje płatności, własna waluta… hym… będzie się działo. Zapraszamy do aktywnego korzystania z Artelis. Teraz już możesz zapraszać ludzi. Każdy zaproszony przez Ciebie Użytkownik dołączy do Twej grupy. Może zarobi, może coś stworzy, może razem coś zrobicie? W każdym razie… wygląda na to, że będzie dużo zabawy. Zobacz w panelu “sieć partnerska”.

Pozdrawiam
Krzysztof Kina

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close