Bez kategorii

Jak zagospodarowałbyś miejsce w necie, które:

Umożliwia publikowanie, redagowanie i zarządzanie w jednym miejscu różnego rodzaju i typu treścią przez wielu autorów równocześnie?

Artelisuję...

Wyobraź sobie na przykład kategorię „dom i ogród” – podkategoria „ogród”. Wchodzisz i widzisz artykuły z wiedzą dotyczące tego tematu. Widzisz artykuły ekspertów i pasjonatów. Widzisz felieton, relacje czy wywiad, a obok są też dostępne materiały video prezentujące wiedzę, informacje, transmisję z jakiegoś wydarzenia z danego tematu czy jakieś praktyczne rozwiązania. Gwar społeczności, komunikacja, wiedza, polecenia, pomoc… Jak byś wykorzystał takie miejsce? Co chciałbyś w nim zrobić? Jakiego rodzaju działania byłby dla Ciebie? Pisałbyś artykuły, może felietony? A może masz jakieś ciekawe poradniki w tym temacie? Poezję? Może jakieś pomocne, inspirujące video lub wywiad, recenzja książki? W czym się czujesz dobrze? Jak się widzisz w takim miejscu? Może dobrze się poczujesz jako osoba, która pomaga innym się tutaj odnaleźć, zorganizować? Osoba, która pracuje w redakcji takiego miejsca?

Wyobraź sobie teraz takie miejsce w tej dziedzinie, którą Ty najlepiej czujesz. W tej, która jest Ci bliska i emocjonalnie i zarobkowo – co jeszcze by się tam dało zrobić? Jak tam działać? Co wymyślić? Daj znak proszę w komentarzu – tworzymy takie miejsca na Artelis.pl. Będzie się działo… My będziemy się dziali 😉 przyłącz się.

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close