Bez kategorii

Darmowe i płatne usługi

Artelis.pl wciąż jest darmowy. To nie jest tak, że teraz, wprowadzając płatne usługi zabieramy coś,  co wcześniej było dozwolone. Nie. Płatne usługi to tylko i wyłącznie dodatkowe możliwości, które do tej pory nie funkcjonowały lub były mocno ograniczane.

Co doszło – na pewno nowe jest to, że można ZAMÓWIĆ artykuł. Tak, do tej pory każdy autor pisał sam i to była norma, a teraz? Teraz możesz zamówić tekst u nas, napiszemy go dla Ciebie, opublikujemy w Artelis lub dostarczymy Ci na maila, tak abyś mógł z nim zrobić co chcesz. To oczywiście kosztuje ale jest to rozwiązanie genialnie proste dla tych, którzy poważnie myślą o Article Marketingu i chcą używać swoich tekstów do kreowania swojego biznesu i wizerunku.

Drugą ważną ale też płatną zmianą jest wprowadzenie możliwości publikacji treści reklamowych już w artykule. To się tyczy tego co nazywamy Artykułem Specjalnym. Tak, prowadzamy nowy standard na rynek – Artykuł Specjalny, który ma umożliwić autorom pisanie dobrych tekstów i jednoczesne zawieranie w nich elementów reklamy. To ukłon dla tych, którzy koniecznie chcieli zareklamować się w treści. I tutaj ważna uwaga, wciąż możesz i będziesz mógł za darmo zareklamować się artykułem w Artelis.pl. Tak samo jak było, tak jest i teraz. Po prostu, Twój link w stopce autorskiej, był, jest i będzie Twoją, darmową reklamą. Tego nie mamy zamiaru ograniczać. Płatna opcja, jest dla tych, którzy koniecznie muszą umieścić reklamę już w tekście. Reklama kosztuje, dużo dajemy za darmo ale też pewne rzeczy będą podlegały opłacie.

Co jeszcze? Profil Specjalny – czyli taki profil, który umożliwia publikowanie pod nazwą firmy. To opcja dla tych, którzy chcą aby ich strona firmowa, ich profil na Artelis wprost reklamował ich firmę. Każdy artykuł opublikowany z takiego profilu jest już reklamą i dodatkowo profil taki ma pierwszeństwo w moderacji.

Co się zatem zmieniło? To, że są nowe możliwości. Wciąż publikujemy Twoje artykuły. Wciąż staramy się aby były one dobre, aby ludzie, którzy tu piszą wkładali „coś” w to co robią. To było i będzie naszym standardem. Wiele się zmieniło i chyba należą się pewne wyjaśnienia…. Ale to następnym poście.

Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Close
Close