Eh życie… :)

Wracamy z blogiem do tego miejsca. Na Alei Biznesu jest Aleja i Jej sprawy, a tutaj piszemy o tym co się dzieje stricto w Artelis.pl.

Życie płata figle i jest nieprzewidywalne. Podejmujemy różne decyzje, różnie one wychodzą, czasem jest mniej lub bardziej spektakularna czapa ;), a czasem jest i radość z osiągnięć. Tak sobie myślimy, że czapek w Artelisie nazbieraliśmy już do oporu i teraz by się przydało nieco z tej drugiej strony podoświadczać życia 🙂 Więc ruszamy ponownie z blogiem, z nową energią, z nowym podejściem, pomysłami i zaangażowaniem.

Zobaczymy na ile nam wystarczy tego paliwa 🙂 Doświadczenia z tym są różne 😉

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Kina

Przenosimy się na Aleję Biznesu

Powoli przenosimy się z blogiem na Aleję Biznesu. Tam przede wszystkim działamy, tam publikujemy informacje o naszych akcjach i poczynaniach. Ten blog, który tutaj jest będzie z czasem zintegrowany z Aleją – taki jest plan na najbliższą, w tej chwili jeszcze nie precyzyjnie określoną przyszłość.

Więc, zapraszamy na Aleję Biznesu, znajdziesz tam nasz blog, wall – tablicę, nasz sklep z usługami Artelis.pl, no i przede wszystkim Prezentacje biznesów naszych Użytkowników. To miejsce promocji naszej idei Marketingu Wibracyjnego, o którym niedługo zrobi się nieco głośniej.

Oczywiście, oprócz sklepu wszystkie powyższe funkcje są dostępne dla naszych Użytkowników. Po prostu, wprowadź się, załóż swoje biuro na Alei Biznesu. I działaj z przytupem 🙂

Aby się zalogować musisz założyć nowe konto, najlepiej na tym samym adresie email jak w Artelis.pl.

Życzenia Świąteczne i Noworoczne 2015 / 2016

christmas-1060532_640
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego, 2016 roku życzymy Ci:
– zdrowia, szczęścia i pomyślności w domu i życiu osobistym
– powodzenia, wytrwałości i sukcesów w Twoich dzianiach zawodowych
– odwagi, radości i śmiałości w codziennym życiu
– empatii, wyrozumiałości i zaufania, że wszystko będzie dobrze – tak na co dzień. 
Tego wszystkiego z całego serca życzy
Zespół Artelis.pl

A żeby było milej, przygotowaliśmy też życzenia w wersji audio, zobacz tutaj