Bożonarodzeniowe i Noworoczne życzenia 2017/2018!

 

Niech te Święta, będą na prawdę Święte! Niech przyniosą Tobie i Twoim bliskim małe i duże cuda, szczęście, zdrowie i pomyślność. Niech obdarzą dobrymi wydarzeniami, śmiechem prawdziwej radości, ciepłem spojrzeń bliskich i dalekich ludzi.

 

Niech w ten wyjątkowy Czas, wszystko się po prostu na chwilę zatrzyma, niech z westchnieniem ulgi i zrozumienia uspokoi się, a później, z nową siłą i zaufaniem, ruszy w kolejny, żwawy tan Nowego Roku.

 

Innymi słowy: Wszystkiego Najlepszego w te Święta Bożego Narodzenia,

oraz na cały Nowy, 2018 Rok!

 

życzy Zespół Artelis.pl!

Implementacja certyfikatu SSL

Od wczoraj, w pełni działa certyfikat SSL dla całego serwisu Artelis.pl i wszystkich subdomen, a więc przede wszystkim niniejszego Bloga i Alei Biznesu. Od razu przełożyło się to na lepszą odwiedzalność. Taaak, wiemy, że Google rozdaje karty i nie ma co tutaj dyskutować. 🙂 Ale póki co, wszystkie zmiany i trendy stosowane przez Google są bardzo dobre, słuszne, prowadzą do zwiększenia bezpieczeństwa, jak w przypadku SSL, co przy naszych obecnych czasach i sytuacji jest na pewno istotne. W innych przypadkach np. walki ze spamem również wymusiło mnóstwo działań, które ukróciły wiele nieetycznych zachowań. No i też ciągłe Ich dążenie do dostarczania coraz lepszych usług informacyjnych jest i chwalebne i …. niepokojące… po prostu wiadomo o nas coraz więcej i jesteśmy śledzeni w internecie na każdym kroku. Wszystko o nas wiadomo, o naszej aktywności. Co ma plusy i minusy.

W każdym razie, przed tym nie uciekniemy, więc tylko trzeba się uzbroić w zdrowy rozsądek i działać rozważnie.

Tak na moje oko, to obecna powszechna i „permanentna inwigilacja” służy czemuś wyższemu 🙂 Chodzi o przyzwyczajanie ludzi do tego, że nie ma czegoś takiego jak izolacja, tajemnica, ukrywanie czegoś… musimy się przyzwyczajać do życia szczerego i otwartego. Prawdziwie społecznego. Czas tajemnych stowarzyszeń się już kończy – i dobrze! 🙂

Życząc dobrego dnia

Krzysztof Kina

Zmiana właściciela Artelis

Od maja 2015 roku Artelis oficjalnie przechodzi pod skrzydła nowego Właściciela – Właścicielki Jolanty Lazarowicz. Od tej chwili wszystko działa już oficjalnie z nową energią, z Krosna – miasta możliwości pod nazwą firmy Samorealizacja Jolanta Lazarowicz.

Obsługującym wciąż jest Krzysztof Kina.