Implementacja certyfikatu SSL

Od wczoraj, w pełni działa certyfikat SSL dla całego serwisu Artelis.pl i wszystkich subdomen, a więc przede wszystkim niniejszego Bloga i Alei Biznesu. Od razu przełożyło się to na lepszą odwiedzalność. Taaak, wiemy, że Google rozdaje karty i nie ma co tutaj dyskutować. 🙂 Ale póki co, wszystkie zmiany i trendy stosowane przez Google są bardzo dobre, słuszne, prowadzą do zwiększenia bezpieczeństwa, jak w przypadku SSL, co przy naszych obecnych czasach i sytuacji jest na pewno istotne. W innych przypadkach np. walki ze spamem również wymusiło mnóstwo działań, które ukróciły wiele nieetycznych zachowań. No i też ciągłe Ich dążenie do dostarczania coraz lepszych usług informacyjnych jest i chwalebne i …. niepokojące… po prostu wiadomo o nas coraz więcej i jesteśmy śledzeni w internecie na każdym kroku. Wszystko o nas wiadomo, o naszej aktywności. Co ma plusy i minusy.

W każdym razie, przed tym nie uciekniemy, więc tylko trzeba się uzbroić w zdrowy rozsądek i działać rozważnie.

Tak na moje oko, to obecna powszechna i „permanentna inwigilacja” służy czemuś wyższemu 🙂 Chodzi o przyzwyczajanie ludzi do tego, że nie ma czegoś takiego jak izolacja, tajemnica, ukrywanie czegoś… musimy się przyzwyczajać do życia szczerego i otwartego. Prawdziwie społecznego. Czas tajemnych stowarzyszeń się już kończy – i dobrze! 🙂

Życząc dobrego dnia

Krzysztof Kina

Zmiana właściciela Artelis

Od maja 2015 roku Artelis oficjalnie przechodzi pod skrzydła nowego Właściciela – Właścicielki Jolanty Lazarowicz. Od tej chwili wszystko działa już oficjalnie z nową energią, z Krosna – miasta możliwości pod nazwą firmy Samorealizacja Jolanta Lazarowicz.

Obsługującym wciąż jest Krzysztof Kina.

Przedłużona i uproszczona

Zdecydowaliśmy się na lekką modyfikację naszej obecnej promocji:

Została:
– przedłużona do poniedziałku, do 12.00 (aby dać szansę tym, którzy wracają z weekendu)
– i uproszczona – do wszystkich pakietów dodajemy plus 50% więcej usług z których się składają, czyli kup 4 otrzymasz 6. Kup, 16, otrzymasz 24, kup 32, otrzymasz aż 48 np. artykułów!

Zobacz sam i zdecyduj:

– Oferta Główna (teksty na zamówienie i Artykuły Specjalne)
– Pakiety Publikacyjne (Artykuły Specjalne – link dofollow w treści)
– Pakiety Tekstowe (artykuły na zamówienie – Standard Artelis – 3000 znaków!)

Wszystko jasne? Teraz Twój ruch Zobacz tutaj.

Z serdecznym pozdrowieniem
Krzysztof Kina
i Zespół Artelis.pl

Facebook Twitter Google+ Addthis Evernote GG Nasza-klasa Wykop Email Pinterest Pocket LinkedIn

Powyższa wiadomość została wysłana mailingiem do Użytkowników Artelis.pl