Udostępniamy wersję beta nowego Artelis.pl!

Zapraszamy do obejrzenia i testowania nowej wersji Artelis.pl.

Jest to zapowiadana od dłuższego czasu nowa wersja Artelis.pl, która pomimo swego podobnego układu została mocno przebudowana i unowocześniona kładąc podwaliny pod kolejne funkcjonalności i liczymy, że duży ruch społeczności.

Oprócz wielu usprawnień dla biznesu i ebiznesu, udoskonalenia MultiProfili pojawiają się między innymi takie funkcje jak typy treści, które mają umożliwić publikację różnego rodzaju artykułów. Już nie będzie tylko praktyczna wiedza ale będzie też miejsce i na wiadomości, dobry felieton, esej czy też recenzję. Nie zabraknie też oczywiście miejsca dla twórczości artystycznej, wszelkiego rodzaju poezję, opowiadania, mniejsze i większe formy literackie, to wszystko będzie możliwe właśnie dzięki typom treści. W końcu Artelis to nie tylko ARTykuły ale i ART  – sztuka. Nie chcemy o tym zapomnieć.

Inne funkcjonalności, które w obecnej bardzo wczesnej wersji beta mogą być tylko wymienione z nazwy to różne licencje artykułów, czy też możliwość wystawiania swoich prac w różnych płatnych opcjach. To wszystko będzie sukcesywnie uruchamiane. A o nowej wersji graficznej bloga to nawet nie wspomnimy 😉

Zapraszamy zatem do testów wersji beta nowego Artelis.pl – pod adresem www.beta.artelis.pl. Wszelkie sugestie, opinie, informacje prosimy o przesyłanie bezpośrednio na adres kontakt @ artelis.pl lub poprzez system pomocy Artelis widoczny w zakładce „kontakt” wersji beta.

Testy potrwają do 21.12.2012 roku, w tym dniu, nastąpi zamiana wersji i zacznie się… nowa epoka Artelis.pl – nie można nie skorzystać z takiej daty 21.12.2012 rok – dzień końca Starego świata i początku Nowego! Lepszej daty chyba nie można było wybrać 😉 Od tego dnia dzień staje się dłuższy… Światła jest coraz wiecej.

 

Pozdrawiamy

Zespół Artelis.pl

Jakie artykuły ZATWIERDZANE są w serwisie Artelis.pl?

Serwis umożliwia publikowanie artykułów z prawem do przedruku, oraz pobieranie ich i umieszczanie na własnej stronie, jak również publikowanie w ezinie i innych publikacjach elektronicznych (publikacja na nośnikach tradycyjnych – papier – wymaga osobnej zgody) z zastrzeżeniem, że mogą być przedrukowywane w niezmienionej formie wraz ze stopką autorską i aktywnymi linkami umieszczonymi w artykule i stopce (chyba, że Autor zdecyduje inaczej).
Artykuły przesyłane do Serwisu sprawdzane są pod kątem atrakcyjności danego tekstu dla dalszego przedruku. Zakładamy, że wszystkim Autorom zależy, aby ich artykuł został dostrzeżony, był pobierany i publikowany na różnych stronach, tym samym stając się reklamą Autora. Taki artykuł powinien spełniać pewne wymogi, aby pozostać atrakcyjnym i zostać zaakceptowanym w Serwisie.
Dobrze napisany artykuł określa Autora, jest jego wizytówką. Naszym celem jest pomóc w tworzeniu takiej wizytówki. Autor dzieląc się wiedzą promuje swoją działalność, firmę czy stronę. Dlatego istotne jest aby artykuł przez niego stworzony był jak najlepszy.
Poprawnie napisany artykuł zawiera poniższe elementy:
1. Poprawny wygląd rzutuje na dobre pierwsze wrażenie.
Najczęściej popełniane błędy to:
 „rozjechany” tekst,
 brak przejrzystości w układzie tekstu,
 akapity nierówno (z różnym wcięciem) rozmieszczone,
 nieadekwatne, źle sformatowane zdjęcia,
 nieregularne i za duże odstępy pomiędzy wyrazami, wierszami, akapitami,
 niejednolita czcionka (chyba że w celu zaznaczenia)
Continue reading