Profile wieloosobowe i redakcje

Trwają już ostatnie teksty naszej nowej funkcjonalności. Profile wieloosobowe i redakcję działów.

Te pierwsze mają na celu umożliwienie pisania wielu autorom pod jedną nazwą. Umożliwią wewnętrzną moderację – czyli w każdym takim profilu będzie osoba(osoby) odpowiedzialna za to co jest publikowane i to ona będzie zatwierdzać tekst przed przesłaniem do administracji lub przed publikacją – jeśli jest do tego profil uprawniony.
Jest to rozwiązanie, które przyda się wszystkim tym organizacjom (na przykład uczelnie wyższe) które chcą publikować teksty wielu autorów ale chcą mieć pełną kontrolę nad tym jaka treść promuje ich organizację.
Continue reading

Zaproponuj zmiany

Zmieniamy kurs, to widoczne. Jednym to pasuje, innym, nie.
Pewne zmiany są już wprowadzane, a jeszcze potrzebujemy dodać odpowiednie funkcjonalności techniczne. Mowa tu o artykułach płatnych, sponsorowanych. Chcemy wprowadzić system oznaczający płatne artykuły i tym samym oddzielić je od innej treści.

W naszym zamyśle Artelis to coś daleko więcej niż katalog artykułów reklamowych. To internetowe miasto możliwości którego główną wartością są twórczy Ludzie. Chcemy aby każdy mógł się u nas znaleźć ze swoją działalnością. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jeżeli widzisz jakieś usprawnienia, rzeczy do poprawienia, błędy – pisz w tym wątku jako komentarz. Jest on po to stworzony.

Dzięki wielkie!
Continue reading

Statystyki artykułów

Przywróciliśmy funkcjonalność statystyk artykułów. Teraz wchodząc do profilu autora można od razu zobaczyć jaka jest popularność artykułów.

Ta poprawka zapewne spotka się z zadowoleniem wielu z Was. Była bardzo wyglądana.

Reszta w drodze! 🙂

Pozdrawiam

Historia artykułów

CHWILOWO przepadła nam historia artykułów. Chodzi o głosowania, oceny… i teraz wiele artykułów wymaga ponownego odkrycia, oznaczenia, głosowania. W każdej kategorii jest niezależna ramka „Najpopularniejsze w tej kategorii” odszukujcie swoje ulubione artykuły i je oceniajcie. W najbliższym czasie wstawimy tam też ramkę „najwyżej oceniane w tej kategorii”.

Dopisałem „chwilowo” na początku tego akapitu, bo jest w planie odzyskać te punkty i oceny. Więc temat nie jest tak „dramatyczny”.

Zależy nam na tym aby dobra treść była łatwo osiągalna. Aby na stronie był ład i porządek i aby ktoś kto chce przeczytać dobry artykuł łatwo go znalazł.

Jasne. Idealnym by było publikować tylko te najwyższej jakości ale… nie możemy odrzucać wszystkich gorszych artykułów. Często granica jest cienka i nie wiadomo kiedy to jeszcze się nadaje do publikacji, a kiedy już nie. Wiadomo jak artykuł jest wbrew zasadom, jaskrawie łamiący regulamin ale słabsza treść zawsze się będzie mieszać z tą lepszą. Dlatego chcemy wprowadzić ulepszenia, które pozwolą Użytkownikom dbać o jakość treści w Artelis. Plany są, teraz tylko je zrealizować. Mogę tylko powiedzieć, że będzie ciekawie i według nas sprawiedliwie.

Continue reading